פתיחת סתימות

  פתיחת סתימות – עושים רק עם חברת אינסטלציה נט!

  שירותי אינסטלציה בכל מקום כמו למשל שצריך אינסטלטור בראשון לציון ? אתם רוחצים כלים, ולפתע מגלים שהמים ממלאים את הכיור ואינם יורדים אל הביוב. אתם מורידים את המים בשירותים, אך במקום להתרוקן – האסלה מתמלאת ואולי אף עולה על גדותיה. המצבים הללו ועוד רבים אחרים מראים על סתימה בצנרות המים או הביוב. חברת אינסטלציה נט מציעה לכם שירותים מתקדמים של פתיחת סתימות, בזמינות גבוהה ובמקצועיות הגבוהה ביותר.

  פתיחת סתימות

  כאשר נוצרת סתימה, כמו הסתימות שתיארנו בפתיחה, חשוב לפתוח אותה במהירות, על מנת שניתן יהיה להמשיך ולהשתמש בצנרת בצורה תקינה. במקרים רבים, אפשר לפתוח סתימה באופן עצמאי, באמצעות ניקוי של מסננת הכיור, למשל, או שימוש בפומפה לשאיבה מקומית בצנרת האסלה. אך ישנם מקרים רבים שבהם האמצעים הביתיים אינם מספיקים, והסתימה נותרת על עמדה. במצבים אלה, יש להזמין אינסטלטור על מנת שיפתח את הסתימה. אינסטלטור מקצועי מבצע פתיחת סתימות באמצעים שונים. לעיתים – באמצעות שימוש בחומרים ייעודיים אשר ממיסים את הסתימה. במקרים אחרים, האינסטלטור משתמש באמצעים ידניים על מנת להגיע אל מקור הסתימה ולשחרר אותה. במקרים חמורים, יש צורך לפעמים במכשור מיוחד על מנת לפתוח את הסתימה. שימוש במכשור נפוץ במיוחד כאשר מדובר על פתיחת סתימות גדולות במערכת הביוב. אז ניתן להשתמש בביובית על מנת לשאוב את תכולת הצינור ולנטרל את הסתימה.

  אינסטלציה נט

  חברת אינסטלציה נט מעניקה לכם מגוון רחב של שירותי אינסטלציה, ביובית מתקדמים. מלבד פתיחת סתימות, תוכלו לקבל בחברת אינסטלציה נט שירותים מורכבים רבים, כמו איתור נזילות, שאיבות ביוב באמצעות ביובית ועוד מגוון רחב של עבודות אינסטלציה מתקדמות. חברת אינסטלציה נט מציעה לכם גם מבחר גדול של חומרי בניין באספקה מהירה, על מנת שתוכלו לשפץ את הדירה לאחר עבודות אינסטלציה מורכבות, במקרה הצורך. את השירות של חברת אינסטלציה נט תוכלו להזמין בקלות באמצעות האתר לאינסטלציה, וליהנות גם מזמינות גבוהה, גם מעבודה איכותית וגם ממחירים משתלמים.

  מחפשים שירות מקצועי של פתיחת סתימות? פנו עוד היום לחברת אינסטלציה נט באמצעות האתר לאינסטלציה, ותקבלו את השירות המקצועי והאיכותי ביותר!