אודות

   

  כל מה שרציתם לדעת על אינסטלציה – נט!

  מי לא צריך אינסטלטור מידי פעם? שירותי אינסטלציה הם שירותים חשובים לכולנו, ולכן חשוב שכל אחד יכיר לפחות אינסטלטור טוב אחד, או מוטב – את האתר לאינסטלציה של חברת אינסטלציה נט. חברת אינסטלציה נט מציעה לכם מגוון רחב של שירותי אינסטלציה מתקדמים מכל הסוגים, בכל אזורי הארץ, כמו גם אספקה של חומרי בניין מסוגים שונים, לקבלנים ולפרטיים.

  שירותי האינסטלציה שלנו

  באתר לאינסטלציה של חברת אינסטלציה נט תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים על ידי אינסטלטורים מהשורה הראשונה. בין השאר, אנו מבצעים עבודות כמו:

  פתיחת סתימות 

  אנו משחררים סתימות בכיורים, באסלות ובכל סוג של צנרת, כולל צנרת הביוב המקומית, על מנת למנוע או לטפל בהצפות שנוצרו, בנזילות שנובעות מסתימות וכן הלאה. חברת אינסטלציה נט פותחת את כל סוגי הסתימות באמצעים המתקדמים ביותר, ומעניקה לכם שירות מקצועי 24 שעות ביממה, כדי שתוכלו לפתור את בעיית הסתימה ברגע שבו התעוררה.

  שאיבות ביוב 

  חברת אינסטלציה נט מבצעת שאיבות ביוב, כמו גם מבחר עבודות תחזוקה וטיפול בצנרות הביוב, הביתיות והעירוניות. במקרה הצורך, חברת אינסטלציה נט עושה שימוש בציוד של ביובית, על מנת לטפל בצנרת הביוב בצורה המקצועית והיעילה ביותר.

  התקנות 

  בחברת אינסטלציה נט אתם יכולים לקבל שירותי התקנה מקצועיים לכלים סניטריים מכל הסוגים – אמבטיות, אסלות, כיורים, ברזים, מקלחונים וכן הלאה. בנוסף, הצוות של חברת אינסטלציה נט מבצע התקנה וקיבוע של צנרות חדשות, הן בבניינים חדשים שנבנים זה עתה והן במהלך החלפה של צנרת בעקבות תקלה או חידוש.

  איתור נזילות

  חברת אינסטלציה נט מאתרת נזילות בבית בעזרת מכשור מקצועי, אשר מאפשר לכם לזהות את המיקום המדויק של הנזילה, וגם לטפל בה בצורה ממוקדת ויעילה. עם חברת אינסטלציה נט אתם מקבלים שירות מלא, מהאיתור הראשוני ועד לסיום התיקונים.

  האתר לאינסטלציה

  אינסטלטור בהרצליה - את כל השירותים הללו תוכלו להזמין ישירות באתר לאינסטלציה – האתר של חברת אינסטלציה נט, ולקבל שירות זמין, מהיר ומקצועי במיוחד, במחירים משתלמים.

  צריכים שירותי אינסטלציה מתקדמים? היכנסו עוד היום לאתר לאינסטלציה של חברת אינסטלציה נט!